Solārija iegāde sākas ar telpas sagatavošanu un elektrības pievilkšanu. Vidēji vienam solārija ir vajadzīgi 9-13kw elektrības pieslegums trīs fāzes. Solārijam nepieciešama telpas minimums 2.4×2.4m. Jāņem vērā, ka solārijs tiks ienests telpā izjauktā veidā, bet tomēr ir detaļas kas ir lielas izmēros. Ir jāņem vērā telpu izvietojums, telpas specifikā un durvju platumi lai ienestu telpā visas detaļas.

Visi solāriji ir aprīkoti ar iebūvētiem ventilatoriem, kas paredzēti solārija dzesēšanai. Solārija lampas izdala siltumu un tās nepieciešams atdzesēt. Silto gaisu vēlams izvadīt ārpus solārija kabīnes nodrošinot gaisa apmaiņu. Standarta solārija ventilācijas izvads ir 315mm, mēdz būt arī citi izmēri tādēļ jautājiet mums par ventilācijas izbūves iespējām.

Pašlaik pasaulē ir palikuši tikai daži solāriju ražotāji – Ergoline, Megasun, Luxura, Tanzi, Technosole. Šo zīmolu solārijiem ir pieejams serviss un rezerves daļas. Mēs neieteiktu iegādāties mazo vai mazāk zināmu ražotāju iekārtas, jo tās būs problemātiski remontēt un Jūsu klienti nebūs par tādām dzirdējuši.

20 gadu laikā kopš strādājam ar solārijiem, esam arī paši bijuši salonu īpašnieki 10 gadus. Tas mums dod lielu pieredzi arī praktiskajos jautājumos par salonu izveidošanu un vadību. No pieredzes varam ieteikt izvēlēties vienu horizontālo solāriju. 70% klientu vēlēsies apgulties un atpūsties, tikai 30% izvēlēsies vertikālo jeb stāvošo solāriju. Veidojot solāriju salonu ar vismaz 3 solārijiem mēs ieteiktu izvēlēties 2 horizontālos solārijus un tikai 1 vertikālo solāriju.