Sunconcept darbojas solāriju nozarē kopš 2003. gada. Šo gadu laikā esam uzkrājuši lielu pieredzi solāriju tirdzniecībā un tehnisko problēmu risināšanā. Esam izveidojuši partneru attiecības ar vadošajiem Eiropas solāriju nozares uzņēmumiem lai piedāvātu klientiem labākos un ekonomiski izdevīgākos risinājumus.

Esam vadošo solāriju ražotāju Luxura un Megasun partneri ilgus gadus. Piedāvājam jaunus un lietotus Megasun un Luxura solārijus ar piegādi un uzstādīšanu Igaunijā, Latrvijā, Somijā, Lietuvā un Zviedrijā.

Jauniem solārijiem Megasun varam piedāvāt individuālus piedāvājumus ar labāko cenu kā arī ātras piegādes jauniem solārijiem pat vienas nedēļas laikā atkarībā no modeļa.

Jauni solāriji Luxura tiek piedāvāti plašā izvēlē ar individuālu komplektāciju pēc klienta vēlmēm. Piegādes laiki ir 6-10 nedēļas atkarībā no rūpnīcas noslogotības.

Sunconcept is sadarbības partneris vadošajiem solārija lampu ražotājiem Cosmedico, Isolde, Hanau, BodyTone. Piedāvājam visas lampas no šo Vācijas rūpnīcas brendiem.

Mūsu solārija lampu zīmols Sunconcept ir īpaši atlasītu lampu piedāvājums tieši Baltijas solāriju salonu vajadzībām.
Veicam Ergoline, Megasun, Luxura un citu solāriju remontu un diagnostiku. Izbraucam pie klientiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.