Izvēlamies bāra krēslus!

Uzsākot sarunu ar jaunu klientu pirmais ko jautājam ir “Kāds ir letes augstums?”. Ar šo sākas bāra krēslu piemeklēšana. Bāra krēsli ir pieejami dažādos sēdvietas augstumos sākot no 60cm līdz 78cm. Atkarībā no bāra letes augstuma tad arī vajadzētu piemeklēt atbilstošus krēslus.

Šobrīd populārākais virtuves saliņu augstums ir 90-95cm, šādām virsmām piemēroti būs krēsli 60-64cm. Šajā sēdvietas augstuma kategorijā var būt gan krēsli ar fiksētām četrām kājām gan arī regulējamie krēsli.

Augstākām letēm 100-110cm jau jāskatās uz krēsliem 75-78cm. Šis ir maksimālais krēslu augstums, ko var iegādāties nespecializētos veikalos mājas lietošanai.

Mūsu ieteikums būtu taisīt letes vai saliņas ap 90-95cm, šādai letei jums būs visplašākā krēslu izvēle kā arī krēslu lietošana būs ērtāka. Sēžot uz krēsliem 60-64cm vienmēr varēsiet ērti piecelties vai pielikt kājas pie zemes, augstāki krēsli 75cm un vairāk jau prasa lietotājam pakāpties lai apsēstos vai pieceltos.

Pievērsiet uzmanību krēsla sēdvietas platumam, no tā atkarīgs cik krēslus pie letes varēs novietot. Ja tā ir Jūsu primārā galda virsma iespējams jāpadomā par maksimāli ērtākiem krēsliem, jo tajos būs jāpavada daudz laiks.

Mūsu piedāvājumā ir ļoti daudz dažādi bāra krēslu modeļi, visi pieejamie mūsu mājas lapā ir apskatāmi un izmēģināmi mūsu noliktavā. Noliktavā ir arī modeļi ierobežotā skaitā, kas nav publicēti mājas lapā un ir apskatāmi tikai klātienē.