Krēslu kājas – koka vai metāla?

Krēslu kājas mēs iesakām kombinēt vienoti ar galdu un citu furnitūru Jūsu telpā vai vismaz ar galda kājām. Vienots stils vienmēr izskatās labi. Gadījumos, kad nav iespējams sakombinēt precīzi toni un materiālu, palīdzēsim piemeklēt labāko risinājumu.

Izvēloties krēslus ar metāla kājām tās pārsvarā būs melnas. Pašlaik tā ir izplatītākā krēslu kāju krāsa kā arī ļoti praktiska – melnu var iekombinēt visur un tas neizceļas. Metāla kājām būtu jāpievērš uzmanība pašai kāju konstrukcijai – vai tai ir papildus stingrības krusti pa vidu vai citi papildus stiprinājumi paralēli četrām pamata skrūvēm. Krēslu ražotāji tāpat kā visa pasaule ekonomē uz materiāliem un tas savukārt nozīmē, ka izmantotie metāli nebūs super cieti. Kombinācijā ar tāda paša metāla skrūvēm, krēsli bez papildus stingrības krustiem var izļodzīties ātrāk. Tādēļ vēlams periodiski pārbaudīt krēslu skrūves un pievilkt vajadzības gadījumā. Veicot šādas mazas darbības krēsli kalpos noteikti ilgāk.

Koka kājām ir dažādas konstrukcijas. Visizplatītākā ir savilkšana ar skrūvēm. Kokam kā jau dabīgam materiālam ir tendence izdilt ar laiku un kājas sāk ļodzīties. Krēslu konstrukcijā līme nav izmantota un visa slodze ir uz skrūvēm. Šādām konstrukcijām vēlams sekot līdzi biežāk. Citādi kokam nav ne vainas un kalpo labi.

Kāju regulējamie paliktni – tā ir problēma visiem mīkstiem grīdas segumiem kā lamināts vai parkets! Tie konstruktīvi veidoti tā, ka neatrodas ar virsmu perpendikulāri un ar šķautni skrāpē grīdas. Šai problēmai meklējam risinājumu jau labu laiku, jo nopērkamie uzlīmējamie mīkstie paliktņi ir īslaicīgs risinājums un regulāri jāmaina. Furnitūras veikalos ir nopērkami melni plastmasas korķi, ko var uzmaukt krēsliem uz kājām, tie ir ievērojami saudzīgāki pret virsmām. Esam izpētījuši visus piedāvājumus un atraduši risinājumu. Drīzumā pie mums būs nopērkami silikona uzmavas krēslu kājām ar mīksto pamatni. Šim produktam būtu jāatrisina grīdu skrāpēšanas problēmu kā arī vizuāli izskatīsies lieliski.

Mūsu piedāvājumā ir dažādi krēsli ar koka un metāla kājām. Pieejami arī krēsli ar hromētām vai ar koka imitācijas plēvi aplīmētām kājām. Pasūtami ir arī krēsli ar zelta krāsas kājām.

Apmeklējiet mūsu noliktavu un atradīsim labāko risinājumu!